Edit
oro arte logo
En Şık Takılar, Altın ve Gümüş modelleri de modern tasarımlarla! Işıltılı Takı, Altın ve Gümüş modellerini indirimli fiyatlarla satın alın!
 
Edit

Jewelry kategorileri

Garanti ve Iade

diğer sayfalar

Garanti ve iade 

  • Yapacağınız alışverişlerde 1 yıl süreyle bakım, onarım hakkınız bulunmaktadır.
  • oroartejewelry.com üzerinden satın alınan ürünleri 15 günlük süre zarfında faturanız veya değişim kartınız ile web sitemiz ve Oro Arte ofisimizden değiştirebilirsiniz. Ofisimizden değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir. İnternet ve mağaza kampanyalarının farklılık göstermesi durumunda değişim işlemi ofiste geçerli kampanya koşulları üzerinden yapılmaktadır.
  • Kargo ile gönderilerek yapılacak değişim işlemlerinde değişim süreci kargo firmamıza ulaştıktan sonra başlamaktadır. Değişim yapılmak istenen ürünün stokta tükenmesi durumunda alternatif ürün belirlenmesi için sizinle iletişime geçilecektir. Kargo gönderimlerinin aşağıdaki adrese yapılması gerekmektedir.
  • oroartejewelry.com ‘dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade kargo ile tarafımıza göndererek iade edebilirsiniz. İnternet sitesinden yapılan alışverişler mağazalardan iade edilememektedir. İade işlemleri için faturanın aslının kargo ile gönderilmesi gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, garanti belgesi ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, aşağıdaki merkez adresimize, alıcı kısmına “ORO ARTE E-ticaret” yazarak, Yurtiçi Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir.
  • İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan 14 gün içerisinde hesabınıza yapılacaktır.
  • Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, ayrıca tüm küpe, piercing vb. modellerde hijyen sebebiyle tüketici cayma ve değişim hakkını kullanamaz.
  • Farklı kargo şirketleri ile yapacağınız gönderilerinizin kargo ücreti gönderici ödemeli olarak yapılması gerekmektedir. Yurtiçi kargo haricinde karşı ödemeli yapılan gönderilen firmamızca kabul edilmeyecektir.

E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade/değişim ve tadilat ürünleri aşağıdaki adrese gönderilmelidir. Gönderi işleminizi yaptıktan sonra gönderi sebebini, kargo takip numarası ve sipariş numaranızı [email protected] adresine mail olarak iletmenizi rica ederiz.

Gönderiler YURTİÇİ KARGO ile yapılmalıdır ve alıcı kısmına Oro Arte E-ticaret yazılmalıdır.

Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok.

  • Kuyumcukent Sit.AVM No:451 Bahçelievler İSTANBUL-TÜRKİYE
oro arte logo
En Şık Takılar, Altın ve Gümüş modelleri de modern tasarımlarla! Işıltılı Takı, Altın ve Gümüş modellerini indirimli fiyatlarla satın alın!