Edit
oro arte logo
En Şık Takılar, Altın ve Gümüş modelleri de modern tasarımlarla! Işıltılı Takı, Altın ve Gümüş modellerini indirimli fiyatlarla satın alın!
 
Edit

Jewelry kategorileri

Nakliye politikası

diğer sayfalar

 Nakliye politikası

 

  • Kargo seçeneğimiz maksimum 6 iş günü olup, ülke ve saat bazında başka kargo seçenekleri de mevcuttur.

 

  • Siparişinizin teslimatı ile birlikte sizin için uygun bir alışveriş seçeneği seçmeniz üzerine. Aşağıdaki adımlar gerçekleşir.

 

  • Siparişiniz gönderildikten sonra, Oro Arte’den takip numaranızı ve web sitesinin sipariş takip sayfasına bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız. – Siparişinizin kargoya verildikten sonra durumunu lojistik ortağımızın web sitesini ziyaret ederek ve takip numaranızı kullanarak talimatları takip ederek kontrol edebilirsiniz. Takip numaranız, siparişinizin kargoya verildiğini onaylayan e-postada veya oroartejewelry.com’daki Sipariş Durumu sayfasında bulunabilir.

 

  • Kimliği Belirlenen Kişiye TeslimMüşteri, sorunsuz teslimat için Alıcı / Alıcı Adı bilgilerini (Devlet tarafından onaylanmış fotoğraflı kimliklerinde belirtildiği gibi) eksiksiz Adres, yakındaki yer işareti, posta kodu ve iletişim numarası ile birlikte girmelidir.
  • Ürün varış noktasına ulaştığında, teslimat sırasında alıcı, ürünü teslim almak için aşağıda belirtilen resmi kimlik bilgileri veya adres bilgilerinden herhangi birini sağlamalıdır: Alıcının kimlik belgesini kontrol ettikten sonra teslimatın kurye acentesi yardımıyla yapıldığından emin oluyoruz ve kurye acentesi de aynısını onaylıyor. Teslimatın güvenli ve emniyetli olduğundan emin olmak için kurye acentesi, alıcının kimlik bilgisinin ayrıntılarını not edecektir. Bu işlem sırasında alıcının, kimlik bilgisinin orijinal kopyalarını sağlayarak acente ile işbirliği yapması beklenir.

 

  • Teslimat yeri:Siparişler yalnızca Konut, Ticari Yere teslim edilebilir. Alışveriş merkezi, otel, restoran, pansiyon, yol üstü vb. halka açık yerlere sipariş teslimatı yapılamaz.Teslimat sırasında alıcıya ulaşılamıyorsa, ürünü teslim etmek için 3 deneme yapmaya çalışacağız. Hala ulaşılamaması/ulaşılamaması durumunda ofisimize iade edilecektir. Müşterinin teslimatı kabul etmemesi durumunda, İstanbul’da İthalat vergisi ile birlikte iade nakliye ücretleri müşteri tarafından karşılanacak ve müşteri tutarından düşülecektir. Bu nedenle lütfen kargonun teslimatı sırasında müsaitlik durumunuzdan emin olunuz.
oro arte logo
En Şık Takılar, Altın ve Gümüş modelleri de modern tasarımlarla! Işıltılı Takı, Altın ve Gümüş modellerini indirimli fiyatlarla satın alın!